Biologická léčba – plýtvání ve velkém, aneb Proč chybí peníze v našem zdravotnictví
Vážení přátelé. V detoxikační medicíně pracuji 11 let. Posledních 5 let se věnuji problematice parazitů. Na základě měření desítek lidí se střevními a metabolickými obtížemi, jakými jsoue ulcerózní colitida, Crohnova choroba, celiakie, intolerance lepku , dráždivý tračník, diabetes melitus a podobně, jsem dospěla k jednoznačnému přesvědčení, že za těmito problémy stojí kombinace zcela konkrétních parazitů a virů.
Všichni tito pacienti bez výjimky mají přemnožené prvoky, zvláště lamblie a améby, dále jsou tu evropské typy plasmodií, které už samy o sobě mohou způsobovat průjem, a také závažné viry hepatitid, které se běžně netestují, jako žloutenky typu G, C, D…, nebo jejich kombinace. V této sbírce není neobvyklým nálezem ani Helicobacter pylori. Pacienti s Crohnovou chorobou nebo s ulcerózní kolitidou mají navíc neobvyklé množství hlístů, tasemnic a motolic. I když se tento propletenec zdá neřešitelný, nemoci zažívacího traktu se léčí poměrně dobře a rychle. Zprvu nasadíme MMS kvůli plasmodiím a přemnoženým prvokům. Prvoci mohou sliznici střeva a žaludku poškozovat až do submukózy, tedy do hloubky, a způsobovat krvácení. Ve stolici se objevuje krev. Také kolonie helikobacterů a campylobacterů mohou tvořit vředovité ostrůvky na sliznici žaludku, dvanácterníku a na dalších úsecích střeva. Jakmile vřed proroste do hloubky nebo praskne, ve stolici se opět objeví krev. Žaludeční vředy rozhodně nesouvisejí s psychikou, jak se to snaží zlehčovat někteří lékaři, ale vždy s konkrétním patogenem. Jejich diagnostika i odstranění je pro klasickou medicínu obtížné, pro biorezonanční diagnostiku jednoduché, rychlé a poměrně přesné. Při jakémkoliv krvácení kromě uvedených možností ještě můžete zvažovat Schistosomu haematobium, krevničku močovou, která napadá močopohlavní trakt, játra, žlučník, žlučovody a střevo, a dále Ancylostomu duodenale, měchovce, který napadá stěny žilních a cévních pletení kolem zažívacích orgánů. Ve stolici se opět může objevit krev. Shrnuji: Krev ve stolici může způsobit 1. Améba, 2. Lamblie, 3. Helicobacter, 4. Campylobacter, 5. Schistosoma, 6. Ancylostoma, nebo jejich kombinace.
Jak léčí poradce
MMS zvládne prvoky cca za dva měsíce, bakterie také za dva, závažné typy žloutenek za 4–5 měsíců, plasmodia za 4–5 měsíců. Po 14 dnech aplikace kapek MMS je možné nasadit albendazol a praziquantel, které zničí velké parazity, tato léčba trvá 4–6 týdnů. Tedy i u nejtěžších případů střevních dysbalancí lze počítat s horizontem 4–6 měsíců léčby do úplného a trvalého uzdravení. V případě mírnějších prvokových infekcí zasáhneme Entizolem a prvoky zlikvidujeme do 10 dnů. Autoimunitní proces (při němž naše imunitní buňky napadají vlastní tkáň) se při užívání MMS zastaví v rozmezí měsíce až dvou. Poruchu imunity ve smyslu napadání vlastních tkání (tzv. autoimunitní proces) vyvolávají prvoci, takže začarovaný kruh pomůže rozetnout MMS. Srovnáme-li rychlost, účinnost a ekonomickou stránku léčby alternativní a konvenční, alternativní medicína jednoznačně vítězí.
[hidepost=0][/hidepost]